Integrovaný systém řízení

POLITIKA INTEGROVANÉHO SYSTÉMU

Politika integrovaného systému představuje vyhlášení strategických záměrů - dlouhodobé koncepce směřování naší společnosti v oblasti kvality, ochrany životního prostředí a BOZP.

Společnost se snaží poskytovat služby na co nejvyšší úrovni, aby nejen uspokojila požadavky zákazníků, ale i předcházela jejich očekávání a to zvyšováním kvality dodávaných služeb spolu s důrazem na ochranu životního prostředí, dodržování zásad bezpečnosti práce a především prevenci v uvedených oblastech, které jsou základní myšlenkou této politiky

CERTIFIKACE

Pro společnost SIGMA-ENERGO s.r.o. nejdůležitější naplňovat poslání společnosti ve vztahu k zákazníkům, tj. být špičkovým dodavatelem komplexních služeb v oblasti servisu čerpacích zařízení, elektropohonů a vzduchotechniky s cílem technicko-ekonomické optimalizace výrobních procesů při dodržování vysokého stupně kvality a všudypřítomnému zájmu o zákazníka.

OPRÁVNĚNÍ

Společnost SIGMA-ENERGO s.r.o. je držitelem mnoha oprávnění nutných k provádění servisních činností v oblasti energetiky.

AUDITY

Společnost je průběžně prověřována významnými odběrateli a na základě vyhovujících kontrol v oblasti Integrovaného systémů řízení je držitelem certifikátů:

ŠKOLENÍ

Jednou z priorit společnosti SIGMA-ENERGO s.r.o. je neustálé zvyšování kvalifikace svých zaměstnanců.

Odvětví

Odvětví Oblasti použití

Přehled aplikací čerpací techniky SIGMA

Kde nás najdete - sídlo firmy - kamenná prodejna

map

SIGMA - ENERGO s.r.o.
Na Nivkách 299
674 01 Třebíč
Česká republika

Hotline: +420 601 335 204
Kontakty